Beursvoorlichting II – De Reisbestemming

Dus je wilt een jaar naar China; dus je hebt braaf je aantekeningen gemaakt terwijl Ans en mevrouw Zuidema van het Nuffic vertelden hoe die aanmeldingen in hun werk gaan; dus je hebt misschien zelfs in één keer begrepen wat je nu allemaal te doen staat. Maarre, China is dus best wel groot en telt 144 steden met meer dan een miljoen inwoners. Waar ga jij dan heen?
Om je in je keus te helpen zal de SVS op vrijdag 9 december tussen 12:00 en 15:00 naast de kerstmarkt ook een extra voorlichtingsronde organiseren in zaal 002 van het Lipsius. Hier zullen ouderejaars die zelf een jaar in China hebben doorgebracht komen vertellen over hun ervaringen in verschillende steden. Dit is ook je kans om allerlei praktische vragen over gaan naar en leven in China te stellen. Ben je dus nog niet uit je keuze of ben je bezorgd dat je Netflix-account straks niet blijkt te werken achter de Great Firewall of China? Kom dan deze vrijdag naar het Lipsius!

Datum en tijd: vrijdag 9 december van 13:00 uur tot 15:00 uur.
Locatie: Lipsius 0.02

Misschien vind je dit ook interessant