Afscheidsborrel China- & Taiwan-gangers

Belachelijk hoe snel zo’n jaar gaat! De midsemester-tentamenweek komt er alweer bijna aan en dit betekent dat voor onze tweedejaars het hoogtepunt van de studie al tastbaar wordt: drie maanden naar China of Taiwan! Omdat jullie hier danig gemist zullen worden, en ons achterlaten in een stil Arsenaal, zouden wij graag nog eenmaal met iedereen van de opleiding samen komen. Daarom organiseert de SVS een afscheidsborrel voor alle jaargangen, om afscheid te nemen, tips uit te wisselen en onze onverwoestbare China-Taiwan-Holland banden te verankeren, met natuurlijk een gratis drankje van de vereniging. De grote gezelligheid zal woensdagmiddag 8 maart om 15:00 in café De Keyzer plaatsvinden. We hopen van harte jullie allemaal te zien!

P.S. Ook zullen we hier onze keuze voor het nieuwe SVS bestuur bekend maken! Zij zullen op de derde ALV, later dit jaar, door jullie ingestemd moeten worden, maar hier is alvast wat kans om te leren wie zij zijn en eventuele vragen aan ons of hen te stellen.

Misschien vind je dit ook interessant