Boudewijn Poldermans – Zaken doen in China

Boudewijn Poldermans heeft al meer dan 40 jaar in Zuid-Oost Azië gewerkt, met name in China, Hong Kong, Taiwan, Zuid-Korea en Vietnam. Hij  heeft ervaring in senior management posities op vlak van handel, business, financial advisory services en investment consultancy. Als board member is hij actief bij verschillende instituten, zoals China Business Council of the Netherlands Council for Trade Promotion, International Business Research Groningen University. Ook heeft hij als honorair consul voor H.M. Koningin Beatrix der Nederlanden mogen dienen. De complexiteit van de Chinese omgeving zijn hem bekend en hij weet hoe om te gaan met de sociale, politieke, culturele en historische tradities die daarbij komen kijken. Hij zal een lezing geven over de verschillende ervaringen die hij tijdens zijn carrière heeft opgedaan en zal dieper ingaan op bemiddeling.