Bulborrel

Sorry, this entry is only available in Dutch. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Na jarenlang te hebben gezwoegd is het dan eindelijk zover. Je hebt tien-, neen, honderdduizenden karakters geoefend, talloze essays geschreven, en nu is dan ook je scriptie goedgekeurd. Het is bijna niet te geloven, maar je bent echt klaar met je bachelor.

Gefeliciteerd!

Om de kanjers die dit jaar zijn afgestudeerd te feliciteren organiseert de SVS op woensdag 12 oktober om 17:00 een BulBorrel, waar de trotse eigenaren van een bul uiteraard een gratis drankje krijgen. 
We hopen al jullie knappe koppen te zien! Tot woensdag!

Locatie: Café de Keyser, Kaiserstraat 2-4, 2311GR, Leiden
Tijd: 17:00

You may also like