Hollanddag

Sorry, this entry is only available in Dutch. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zoals ieder jaar heeft de SVS haar eigen fantastische Hollanddag. Gul gevuld met Hollandse hapjes, verwonderende verhalen en lieve leraren zoals het hoort. Wij verwelkomen hier de wederkerende studenten en de nieuwe docenten met een zo Hollands mogelijk onthaal. Ben je benieuwd naar hun inspirerende verhalen en gedetailleerde beschrijvingen van Chinese toiletten? Of gewoon zin in wat Oudhollandse hapjes? Kom dan dinsdag 27 september naar de enige echte Hollanddag! Je bent vanaf 19:00 welkom bij studentenvereniging Quintus (Boommarkt 5A, 2311 EA Leiden) waar wij je met open armen zullen ontvangen. Hopelijk tot dan!

You may also like