SVS FIlmavond: Wolf Totem (狼圖騰)

Sorry, this entry is only available in Dutch. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Op dinsdag 1 november is er alweer een tweede filmavond! We zullen dan ‘Wolf Totem’ (狼圖騰) gaan kijken. Wolf Totem, ook wel bekend als ‘The Last Wolf’, is een Chinese film van de Franse regisseur Jean-Jacques Annaud. Het verhaal speelt zich af in Binnen-Mongolië tijdens de Culturele Revolutie. De Chinese student Chen Zhen wordt naar een nomadenstam gestuurd om de nomaden te onderwijzen. Van hen leert hij veel over de natuur, en raakt hij gefascineerd door wolven.
Kom allemaal mee naar de Mongoolse steppen en geniet van deze prachtige film!

Datum en tijd: dinsdag 1 november, 19:00
Locatie: Lipsius lokaal 227

You may also like