SVS Filmavond: Monster Hunt

Sorry, this entry is only available in Dutch. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Donderdag 8 december wordt er weer een SVS filmavond georganiseerd! Monster Hunt is een film van Raman Hui uit 2015 die al gauw de best verdienende film Chinese film ooit werd (hij is inmiddels al weer ingehaald). In een ver verleden leefden monsters en mensen zij aan zij, tot de mensen de monsters verdroven. Na een burgeroorlog in de monsterwereld moest de koningin van de monsters met haar baby vluchten. In de mensenwereld wordt de jongeman Song Tianyin plots zwanger met diezelfde monsterbaby. Hoe kan hij het jonge monstertje van zowel mensen als monsters beschermen? Donderdag kom je erachter!

Datum en tijd: donderdag 8 december om 19:00 uur.
Locatie: N.T.B.

You may also like