SVS Filmavond: 小城之春 AKA Spring in a Small Town [1948]

Sorry, this entry is only available in Dutch. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Deze zwart-wit klassieker uit de Chinese filmgeschiedenis wordt door veel gerenommeerde critici genoemd als een van de beste Chinese films aller tijden. Dit cinematografisch prachtwerk, ver vooruit in zijn tijd, verdiept zich in de psyche van Zhou Yuwen en haar gecompliceerde relatie met haar man en haar voormalige minnaar. Een emotioneel, melancholisch drama dat de kijker grijpt met zijn emotionele diepgang. Zeker een aanrader voor liefhebbers van (klassieke) film. Bekijk hier alvast een voorproefje: https://www.youtube.com/watch?v=LiFkrKUbBd0

Datum: dinsdag 14 februari
Locatie: Lipsius 228
Tijd: Inloop vanaf 19:00, 19:30 begint de film
Speelduur: 98 minuten

You may also like